Sirds ceļā esot. Video sarunas ar tiem, kam dimantiņi iekšā

Jau gadu atpakaļ, kad sapratu, video formāts ir kļuvis par pieprasītāko un populārāko, aizdomājos, ko es vēlētos šādos kanālos dzirdēt, jo pati neesmu šī formāta fane.

Arī pat pāatrinot video, priekš manis video kā informācijas avots, šķiet neefektīvs, jo lasu vairākas reizes ātrāk. Man ir žēl tā laika, ko tērēju klausoties, jo klausoties vērtīgu informāciju, paralēli kaut ko citu darīt ir grūti. 

Sapratu, ka video formāts ir daudz vērtīgāks izklaidei vai kaut kam citam. 

Parasti, nespēju video paskatīties ilgāk par 20 minūtēm, un tad pievērsu uzmanību tiem dažiem video, kuri bija krietni garāki, bet es biju tos ar interesi noskatījusies. Sapratu, ka šie video ir dzīves un pieredzes stāsti no cilvēkiem, kuri staroja, no kuriem plūda enerģija, degsme, viedums, -cilvēki, kuri daudz lielākā mērā dalījās ar enerģiju, ne informāciju.

Universālās zināšanas un informācija eksistē kaut kur Visumā savā etalonformā, kamēr mēs šeit cenšamies to aptvert un interpretēt, izlaižot caur savu izpratnes un pieredzes prizmu. Tomēr jebkura informācija ir tikai interpretācija par to pašu.

Kamēr pieredze ir unikāla, neatkārtojama, tikai konkrētajam cilvēkam raksturīga. Un tieši ar to tik interesanta un vērtīga.

Tā es sajutu, ka mani interesē nevis cilvēks, kurš māca vai zina, bet cilvēks, kurš ir nogājis savu ceļu, kurš meklējis, kļūdījies, kritis un cēlies, kamēr atradis savu ceļu, savu degsmi, savu talantu, savas Sirds Ceļu… Ieraudzījis sevī dimantiņu un slīpējis to par briljantu, atrodoties ceļā un pievienojot arvien jaunas šķautnes.

Vērojot cilvēkus, esmu tik bieži iekšēji iesaukusies: ”kāpēc šo ārstu, šo automehāniķi, šo dārznieku, šo veikaliņa īpašnieku neviens neliek uz žurnāla vāka?!? Viņā ir tik daudz dimantu!!!

Kad es sapratu, ka videokanālam ir pārāk nopietns formāts un tas ir samērā resursietilpīgs (kameras, montāža, utt.), lai tomēr ideja sazemētos, izdomāju, ka tās būs vienkāršas videointervijas sociālajos tīklos, kur nav tādu prasību pēc studijas, kur var to darīt vienkāršos apstākļos un atmosfērā, kur ir vieglāk būt tādam kā esi ikdienā- vienkāršam un īstam. Jo tieši īstums ir tas, kas uzrunā, kas mūsu sabiedrībā pietrūkst. Pēc kā mēs visi kaut kur dziļi ilgojamies. Būt īstiem, patiesiem pašiem un piedzīvot to patiesumu ar citiem…

Pietam, man ienāca prātā, ka es to vēlētos kā maratonu, es nointervēju kādu un viņš, savukārt, intervē atkal kādu citu, kas iedvesmo viņu, palaižot to ideju, to dimantiņu mirdzināšanu tālāk, lai iedvesmojas pasaule!

Tā kā intervijas ir par sirds ceļu, tad tās pēc tam ieliksim Sirds Ceļš lapā.

Mani vienmēr ir interesējuši cilvēki, kuri deg, kuri staro, kuri spēj dalīties ar enerģiju, jo tieši tas, manuprāt, ir rādītājs vai vērā ņemamais rezultāts iekšējam darbam, noietajam ceļam, integrētajai pieredzei.

Lielākā daļa meistaru un skolotāju dalās ar informāciju un zināšanām, tad vēl vērtīgāk ir tad, ja turklāt dalās ar pieredzi. Taču nenovērtējams devums ir no tiem, kuri ir attīrījuši, dziedinājuši sevi, patiesā vēlmē dalīties ar pasauli, atvēruši savu kanālu un translē uz pasauli jau ne tikai savas personīgās enerģijas vien… viņi ir ļāvuši (vai smagi strādājot, panākuši), lai Debesis caur viņiem runā…

Manās sajūtās šajā pašattīstības sfērā 50% dalās ar informāciju, vēl 30% pievieno savu pieredzi, vēl 15% ir labi jūtams savs enerģētiskais starojums, harizma, bet tikai 5% ir spēcīgi augstāku enerģiju kanāli šeit uz zemes…

Bet esmu ievērojusi, ka šādas enerģētiskā kanāla spējas mēdz būt cilvēkiem ļoti dažādās sfērās… Un ticu, ka mēs visi varam attīrīt un uzskaņot sevi, lai kļūtu par brīnišķīgi skanošiem instrumentiem Dieva rokās… 🙂

Mani vispār interesē cilvēki un viņu pieredzes! Katrā var atrast tik daudz dimantiņu! Ir tādi, kuri iet tajā pašā virzienā, bet pa citu ceļu nekā es, un tas man šķiet ļoti interesanti! Ir tādi, ar kuriem ejam pa vienu ceļu, bet izmantojam dažādus instrumentus un pieejas! Ir tādi, kas dara pavisam citu, domā pavisam savādāk, taču ir tāaaada rezonanse dvēseļu līmenī, ka viss pārējais kļūst sekundārs!

Es ļoti vēlētos sākt šīs intervijas tieši ar tiem, kas ļoti rezonē ar mani, neatkarīgi, ko viņi dara. Jo šajās sarunās nebūs uzsvars uz kādu metodi, neviens netiks mācīts, neviens netiks aicināts kaut kur pievienoties, vai kaut kas reklamēts! Nē, šīs būs īstas sarunas ar īstiem cilvēkiem par viņu Ceļu! Par viņu pieredzēm, apjausto, saprasto…par viņu dimantiņu un par viņu sapņiem!

Pirmā viešņa Tija Kazāka. Video ar viņu skaties ŠEIT!

Nākamā viešņa 16.aprīlī, 11:00 pie manis būs Linda Vītoliņa

23.aprīlī, 16:30 tiekamies ar psiholoģi Kristīni Maku.

30.aprīlī tiekamies ar burvju mākslinieci Daci Pecolli

TIKŠANĀS NOTIEK MANĀ INSTAGRAM KANĀLĀ: 

https://www.instagram.com/intabluma/

Esam un ejam kopā!

Inta

P.s. Tagad mana apziņošanas sistēma ir Telegram kanāls!

Esi lietas kursā par visu interesanto, ko daru un vēl interesantāko, ko plānoju darīt!

Nāc bariņā: https://t.me/sirdscels

3 atbildes “Sirds ceļā esot. Video sarunas ar tiem, kam dimantiņi iekšā”

Atbildēt