Ceļojumi

Jau daudzus gadus dodos ceļojumos ar pievienoto vērtību- tuvāk sev, tuvāk katra paša Spēkam, tuvāk Dvēselei…
Ceļojumos kopā radām brīnumainu transformāciju un Mīlestības telpu, kas sadala katra dalībnieka dzīvi divās daļās- pirms ceļojuma un pēc…
Man ir ļoti svarīgi, lai ikviens, kam jānokļūst manās grupās tur arī nokļūtu, tādēļ daru visu, lai tas būtu iespējams.
Jā, gaidītāju saraksts ir garš, taču, ja esi manā Ceļojumu Grupiņā, tad tur regulāri parādās atbrīvojušās vietas!
Tā kā pa šiem gadiem jau esam teju tūkstotis, kas ar mani ceļojuši, tad grupiņa jau ir pārtapusi par klubiņu un turpināsim ceļot kopā jaunos virzienos…
Sarunas un visa aktuālā informācija par maniem ceļojumiem pieejama
šajā Telegram grupā.

Pievienojies!

Jaunums! Dziedinošās labsajūtas kūres ķermenim un garam Gruzijā!

  1. Parūpēties par savu ķermeni šajā laikā ir tikpat svarīgi, cik par visu pārējo savā dzīvē, bet daudziem no mums šis ir vesels izaicinājums! Raksts par to, kas mani pamudināja organizēt grupas ne tikai, lai dotos kalnos, meditētu, sadzirdētu sevi, bet, lai arī parūpētos par savu ķermeni, ir atrodams ŠEIT!

GRUZIJA daudzu citu labumu un skaistumu klāstā ir bagāta ar saviem ūdeņu avotiem. Tie ir ļoti dažādi – gan iekšķīgai, gan ārējai lietošanai daudzos un dažādos veidos.

Tie, kas bijuši, droši vien ir arī izmēģinājuši slavenās Tbilisi sērudens pirtis, kas patiesībā ir dziednieciska procedūra, nevis sviedrēšanās vai mazgāšanās, ko mēs mēdzam saprast ar jēdzienu pirts ikdienā. Un tā ļoti atšķirās no latviešu dziednieciskās pirts, kur svarīgas ir pirtnieka enerģijas un prasmes.

Gruzijā caur ūdens sastāvu par dziednieci strādā pati Māte Daba. Dažādās valsts daļās ir dažādi ūdens sastāvi, īpašības un pielietošanas veidi.

Es savās kūrēs/tūrēs piedāvāšu 3 kūrortus (sanatorijas), ar kurām jau ir izveidojusies iepriekšējā sadarbība. Piedāvājumā tiks iekļauta nakšņošana, daļēja vai pilna ēdināšana, transfēri, mana diena (sarunas, meditācijas, pastaigas/pārgājieni kalnos, utml). Papildus tiks organizēta tradicionālo un netradicionālo speciālistu piesaiste (osteopāti, dziednieki), mani semināri un kursi, un ekskursiju programma. Precīzs programmas, pieejamo procedūru saraksts un papildus informācija būs pēc pieteikšanās. Spiežot uz kūrorta nosaukumu, nokļūsi viņu mājaslapā un varēsi sajust, kurš uzrunā vairāk.

Tskaltubo – radona avoti. Plaša spektra dziedinošās vannas, dūņas, ārstniecība ar tonizējošu, atjaunojošu un reģenerējošu efektu veselības uzlabošanai, labsajūtai un jaunībai. No 290 Eur (7dienas). 20.09 -1.10 Grupa pilna! Nākamais datums no 8.10 (7 vai 10 dienas)

Sairme– augstkalnu kūrorts ar kristāltīru gaisu un termālajiem ūdens baseiniem (zem jumta un zem klajas debess), spa – pirts komplekss, ārstu konsultācijas un ūdens iekšķīgā lietošana pēc ārsta norādījumiem, kas ņemts no 4, dažāda sastāva avotiem.  Vieta piemērota aktīvai atpūtai, ir trošu ceļi, pastaigu takas, skūteri un katru vakaru dzīvās mūzikas koncerti. Cena no 290 -350 eur(7 dienas, iekļauta arī 3x ēdināšana, tiks precizēta)

Borjomi Likani – sevis lutināšanas kūre luksusa klases 5* viesnīcā, ar brīnišķīgu Spa, Hamamu, baseiniem, pirtīm, elpu aizraujošu skatu pa logu, pastaigām pa Romanovu dzimtas veidoto parku. Veselības centrs, analīzes, speciālistu konsultācijas, ūdens dziedniecības centrs, lieliska ēdināšana. Cenas no 500 eur (7.dienas)…

P.s. Pārgājieni kalnos visās tūrēs noteikti būs iekļauti!

Datumi 

20.09-27.09 vai 1.10 (7-10 dienas) Tskaltubo. Grupa nokoplektēta

8.10-15.10 vai 18.10 (7-10 dienas) Vieta tā, ko izvēlēsies vairākums interesentu.

INTERESENTU SARAKSTS- PIESAKIES!

plānotie ceļojumi
2022

Bali retrīts

Retrīts uz Bali salām

Kaukāzs

Gruzijas slēptās Spēka vietas+ Dvēseles retrīts Armēnijā

Malta

Retrīts Maltā

Foto galerija