Notikumi

Sarunu un meditāciju vakars Dzīvā Plūsmā ar Intu Blūmu

Mēs esam satikušies! Es un Vieta, lai varētu ik palaikam satikties, apskauties, ieskatīties acīs, sasmaidīties un būt vienotā un brīnišķīgā kopradītā telpā!!! 13.februārī, plkst. 18:30 tiksimies sirsnīgām sarunām par aktuālo un meditācijai par kādu tēmu, kas izkristalizēsies sarunas laikā. Tikšanās būs līdz plkst.21:00, ierašanās no 18:00. Kalnciema Rezidencē, Kalnciema ielā 104. Uz ielas var brīvi atstāt mašīnu, blakus arī sabiedriskā transporta pietura. Pasākums par ziedojumu telpu izmaksām. https://www.facebook.com/kalnciemarezidence/ Līdzi paņemiet dzeramo ūdeni un pāraujamās vilnas zeķītes.​ Pietekšanās, spiežot uz foto.

Tikšanās ar Aleksandru Menšikovu 9.aprīlī

Встреча с Александром Меншиковым в Риге 9.апреля с 17:00 do 21:00 с перерывами. Первая часть Встреча с Собой, медитации. Вторая часть беседа с участниками, ответы на вопросы. Стоимость 70 еур, оплата аванса на реквизиты, которые получите по эл.почте. Цена ''у дверей'' (при наличие мест)- 80 еур Место проведения в центре Риги уточним отдельно 2 недели перед мероприятием Tikšanās ar Aleksandru Menšikovu 9.aprīlī. No 17:00 - 21:00 (ar pauzēm) 1.daļa ''Satikšanās ar Sevi'' saruna un meditācija. 2.daļa Satsangs, jeb jautājumi un atbildes Tikšanās cena 70 eur. Vieta tiek rezervēta pēc avansa apmaksas. Rekvizīti drīzumā tiks izsūtīti uz epastu. Cena ''pie druvīm''- 80 eur (ja būs brīvas vietas) Tikšanās vieta būs Rīgas centrā un tiks precizēta vismaz 2 nedēļas pirms pasākuma. Sekojiet informācija epastā (pārbaudiet spam) un FB Sirds Ceļa lapā. Aleksandrs viesosies Rīgā, lai sirsnīgаs tikšanās laikā dalītos savās atziņās, pasaules redzējumā un, galvenais, transformējošajā, atverošajā un iedvesmojošajā enerģijā. Par Aleksandru: http://www.alexmenshikov.com/p/blog-page_5.html https://www.youtube.com/channel/UCeU6azGf8ujQwcSRXPsogzw https://www.facebook.com/sirdscels/ Регистрация, нажав на фото. http://www.alexmenshikov.com/ Актуальные новости на ФБ: https://www.facebook.com/events/593608367873263/ Регистрация, нажав на фото.

Tikšanās ar Jekaterinu Samoilovu Rīgā. 21.-24.maijs

Programmā: 21.05 Vakara satikšanās brīvā gaisotnē pie tējas. Jautājumi un atbildes. Ieeja par ziedojumiem. 22.05 Vakara meistarklase 17:00 -22:00 ''Laime tā ir norma!''. 55 Eur 23.05 Rīta Meistarklase ''Biohakings un garīgums' 12:00- 15:00 Pusdienas Vakara pārgājiens gar jūru un meditācija saulrietā. 75 Eur Aktuālā informācija https://www.facebook.com/events/218666099165114/ Par Katju: https://allinyou.club/mastera/ekaterina-samoylova/ Pieteikties, spiežot uz foto.

Sal Rachele Latvijā. 2.-12.oktobris, 2020

Sels (Sal Rachele) ir Cilvēks - Leģenda, amerikāņu (Sicīlijas izcelsmes) zinātnieks, pētnieks, čenelers, dziednieks un unikālu dziedināšanas metožu izveidotājs, vairāku grāmatu autors. Viņa grāmatas ir unikālas šim laikmetam, jo tās satur strukturētu informāciju par pasaules uzbūvi, tās daudz plašākā izpratnē, ietverot vērienīgu smalkā plāna klasifikāciju un apskatu. Sels sniedz atbildes - savu redzējumu, uz teju visiem jautājumiem, kuri garīgo meklējumu ceļā skar vai skars ikvienu no mums. Mēs varam pieņem vai nepieņemt, noticēt vai nenoticēt, taču durvis ir ieraudzītas un pavērtas, un tālāk jau ir katra paša izvēle doties tajā iekšā dziļāk, pētīt, pieņemt iedoto informāciju vai meklēt pašam savu. Programma un informācija, spiežot uz foto.