Par mani

Esi sveicināta (s), mana virtuālajā telpā!
Обо мне на русском внизу страницы…

Par mani

Nekādā ziņā neuzskatu sevi par Skolotāju- esmu vien šī ceļa gājēja un dalos ar savu pieredzi.  Jēdzieni- skolotājs, mentors, koučs, utml, paredz hierarhisku struktūru, bet manā apziņā tādas nav. Neviens nav zemāk vai augstāk par kādu citu. Mēs visi esam ceļabiedri, kas izvēlējušies gūt pieredzi uz planetās Zeme.
Formālā izglītība un diplomi ir norādīti zemāk, tomēr tas, ko daru nav īsti ietilpināms ne vārdos, ne vizītkartes formātā. Daru to, ko izvēlos un, kas man sagādā gandarījumu un prieku. Nekas nav ārpus manis un manas pieredzes. Esmu pateicīga, ka tas noder citiem- tiem, kas izvēlas kādu ceļa gabaliņu paiet kopā ar mani, kļūstot par Savējo…

Jau četrpadsmit gadus ejot šo ceļu, strādājot ar sevi, paaugstinot savas vibrācijas, paplašinot apziņu un sirdi, mācoties mīlēt un dzīvot pa īstam, daloties pieredzētajā ar pasauli, tikai tagad sāku varēt formulēt to, ko es, kā Dvēsele nesu un varu dot tālāk.

Man ir dots, vai precīzāk sakot, caur mani tiek vadītas, noteiktas enerģijas, kas spēj sarezonēt ar citu cilvēku laukiem, tos savienojot vienā un radot spēcīgu dziedinošu kopējo lauku. Vai tie būtu liela mēroga pasākumi, darbs terapeitisko meditāciju grupās, individuāli vai kopīgos ceļojumos. Zināmā mērā tas notiek pats no sevis, – mana lielākā atbildība ir tajā, cik es pati esmu ar sevi pastrādājusi, savas vibrācijas pacēlusi un atbilstīgi tam spēju būt tīrs un skanīgs intruments Augstāko Spēku rokās.
Ilgus gadus es nezināju, nevarēju nosaukt vārdā, kas tā ir par enerģiju, spēku, kas caur mani plūst un strādā, bet es vienmēr zināju, ka tas ir kaut kas atsevišķs no manas personības. Nekad to nepierakstīju sev vai savām cilvēciskajām spējām.
Ļoti aktīvi šis Spēks sāka izpausties t.s. Meiteņu dienās, kad manu acu priekšā, sāka notikt dziedināšanas brīnumi.
Kad manī ienāk kāda tēma, ir Spēks, kurš neļauj man nerunāt, nerakstīt…neļauj man aizmigt, ja tam jātop izpaustam… Kad es rakstu, es nevaru apstāties un nespēju sekot līdzi gramatikai…
Kad es uzrakstu, dažreiz pati pieķeru sevi, ka vairākas reizes lasu savu tekstu, neredzot gramatikas kļūdas, bet gremdējoties šajā enerģijā… Kad rakstu esmu instruments, kad lasu- cilvēks, kurš saņem caur tekstu nodoto enerģiju…
Atceros, divus gadus atpakaļ man Alija Lučezarnaja teica, ka redz to Būtni, kas man ir bijusi blakus, kad rakstīju grāmatu ”Latvietes Karma”. Bet nenosauca vārdā…
Līdz pienāca diena, kad sāku komunicēt ar Augstākiem Spēkiem un man atklāja, kādas enerģijas nesu un kādu Spēku, šeit uz Zemes pārstāvu.
Pateica arī, kas man vēl sevī jāmaina, jāizstrādā, lai es varētu pāriet uz nākamo šo enerģiju translēšanas etapu…
Visus šos gadus es translēju (caur sevi vadu) Pasaules/Visuma Mātes (Divine Mother of Universe, Sophia, Матерь Мира) enerģijas, kuras dziedināja tos, kas nonāca manā laukā, neatkarīgi no manas apzinātas noskaņošanās. Mans enerģētiskais stāvoklis noteica, cik spēcīgi tās izpaudās. Informācijai, ko nododu, vai darbībām, ko veicu ir otršķirīga nozīme. Enerģijas darbojas pašas.
Man tika atklāts, ka es ne tikai caur sevi translēju Pasaules/Visuma Mātes enerģijas, bet esmu šīs Sistēmas/Enerģijas  daļa, pārstāvis uz Zemes…
Pašlaik esmu procesā, kad sāku translēt ne tikai enerģiju, bet arī informāciju pa tiešo no šī Avota. Pagaidām tikai grupas nodarbībās meditāciju laikā.

Pašreizējais darbības formāts

Manis pirms desmit gadiem izveidotā Sirds Ceļa Skola ir vairākkart mainījusi formātu, pielāgojoties laikam un cilvēkiem. Pašlaik, kopš 2017.gada tā ir brīnišķīgā komūnas vai klubiņa formātā, kur vienuviet satiekās tie viena Ceļa Gājēji, kuriem rezonē manas (manis translētās) enerģijas un pieredze.
Šī patiešām ir Vieta enerģētiskajā plānā, kur katrs klātesošais ienes savu krāsu un noti. Un tieši šim musturam es katru mēnesi radu saturu  ar audiomeditācijām un praksēm, enerģētisko prognozi, ieteikumiem un padomiem, kuri atrodas šīs lapas SCK sadaļā un slēgtajā FB grupā. Tāpat mēs trešdienās tiekamies onlainā, pārrunājam kādu aktuālu tēmu un es novadu meditāciju kanālā par šo tēmu. Ieraksti no šiem vebināriem arī nonāk mēneša ”mapītē”.SCK vidē ir regulārās tiešraides ar sarunām un atbildēm uz jūsu jautājumiem!
Lai šī informācija būtu efektīvāka, tad Sirds Ceļa Klubiņa dalība tiek abonēta un enerģijas apmaiņa ir 12 eur mēnesī. Jo tieši daloties, mēs atbrīvojam vietu kaut kā jauna ienākšanai sevī. Tas ir iemesls, kādēļ par brīvu saņemtais bieži vien ”neuzsūcas”, netiek uzņemts kā pastāvīgs zināšanas, esības stāvoklis. Protams, ka savu ”desmito tiesu” blogā un citur turpinu dot, arī šī ir svarīga daļa no Ceļa…vairāk…

 • Individuālas konsultācijas un sarunas neveicu.
 • Klātienē mani var satikt  Sarunu un Meditāciju vakaros, ko organizēju vidēji reizi mēnesī. Aktuālie datumi tiek publicēti Sirds Ceļš FB lapā, Telegram kanālā un šajā lapā notikumu sadaļā.
 • Visa informācija par manis organizētajiem projektiem, pasākumiem, notikumiem ir atrodama https://taplink.cc/intabluma
 • Ja Tevi uzrunā tas, ko daru un to, ko paužu pasaulē, pieseko manam Telegram Kanālam, kurā ir visvairāk un visaktuālā informācija par to, kas notiek šajā laikā un, kura var neparādīties nekur citur!

 

Savā privātajā dzīvē dzīvoju Vidzemes laukos. Bezgalīgi mīlu un lepojos ar savu ģimeni, kura iet man cieši blakus.
Eju savu ceļu. Ilgu laiku lūdzu Debesīm Skolotāju, bet mani ne pa jokam skolot bija uzņēmusies pati Dzīve. Tagad jau labi  jūtu Debesu Vadību un ir daudz vieglāk, tomēr krietni skaidrāk saprotu, cik tāls ceļš vēl ejams.
Strādāju ar sevi katru dienu… Lai nekas, kam ir zemas vibrācijas, netiktu tālāk par mani. Kad noslinkoju, tad man ir tikai 2-3 individuālās meditācijas nedēļā, eju uz enerģētiskajiem kursiem un konsultācijām, mācos pati (ne Latvijā).
Esmu sapratusi, ka Prieks, Esības Prieks ir pastāvīgs stāvoklis, kurš ir augstu vibrāciju rādītājs. Tas nav tas emociju kokteilis par kaut ko jauniegūtu. Esības prieks kas ietver sevī sevis kā Dvēseles apzināšanos, Pasaules Pieņemšanu un Atvērtu Sirdi, ir pastāvīgs  Dvēseles stāvoklis- virziens un mērķis šim- Sirds Ceļam. Viss pārējais pievelkas tam..

Vēlos pateikties ikvienam, kas iet šo Ceļu, neatkarīgi no tā, kopā ar mani, vai nē. Jo, tikai kopā ar Dvēseli ejot, savai Sirdij sekojot, mēs varam augt un padarīt skaistāku šo Pasauli!

Vadu šādas nodarbības/projektus:

  • Darbojos Sirds Ceļa klubiņā 
  • Organizēju ceļojumus ar pievienoto vērtību uz Kaukāzu, Kipru, Indonēziju, uc.
   Tikšanās ar grāmatu lasītājiem
  • Organizēju regulārus koncertus un iedvesmas vakarus Vidzemes Retrītu centrā
  • Vadu savu izdevniecību, kurā izdodu savas un citu autoru (kuri rezonē) grāmatas
  • Organizēju citu lektoru un interesantu personību pasākumus, šeit, Latvijā.
  • !!!Individuālās konsultācijas nepiedāvāju. Nav mans formāts:)

Vari uzdot man jautājumu, uz kuru atbildu reizi divās nedēļās video tiešraidē Sirds Ceļa Klubiņa biedriem, vai reizi 1-2 mēnešos savā Youtube kontā.

Un vēl:

Grāmatu ”Latvietes karma. Sievišķā enerģija tuvplānā” un ”Ardievu, karma!”, ”Pieskāriens Bērna dvēselei”, ”Dvēseles Mājas” (kopā ar Lindu Vītoliņu) un ”Pārcēlāja Dienasgrāmata” autore.
Rakstīšana par to, kas man šķiet aktuāls gan blogā, gan citur.
Ierakstu audiomeditācijas  (ieraksti pieejami veikala sadaļā)
Radu un realizēju dažādus labdarības projektiņus u.c.

Īsais CV

Bakalaura grāds ekonomikā LLU EF (2002); maģistrantūras studijas LLU SZF(2004) Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģijā; International University of Fundamental studies Oxford educational network Sankt Petersburg, kvalifikācija: psiholoģe- krāsu terapeite (2009)

Dzīves moto:

”Izvēlies dzīvē nodarboties ar to, kas patīk, un tev nekad mūžā nebūs jāstrādā.” /Konfūcijs/

-“Necīnies ar tumsu. Iededz gaismu!”

– ”Dont wait for the perfect moment.. take the moment and make it perfect…”

– ”Do What You Like, Like What You Do….”

sirdscels@sirdscels.lv

Обо мне на русском

Как многие Звездные Души, с детства чувствовала себя белой вороной на этой земле…
Как научилась читать, так пропадала в страницах книг, ища где то свой мир, так как то, что было проявлено вокруг, ощущалось чужим…

Но кармические уроки пропустить не дано, и мне они преподносились уже с раннего детства виде всевозможного насилия.
Возможность выйти из круга низких вибрации, страданий и бессилия я нашла только достигнув 33 лет…
Тогда начался мой путь восхождения, исцеления, осознания…
9лет отучилась в Вузах, как последнюю получив квалификацию психолога, но я не являюсь психологом в общепринятом смысле этого слова.
B 2009 году в возрасте 36 лет, я ушла из большого бизнеса, где занимала руководящие посты несколько последних лет. В никуда.
С 2010 года, как я только начала делать первые свои шаги в этой сфере, люди начали притягиваться и их всегда было много… Я еще некоторое время не понимала, что я на самом деле делаю, какие энергии транслирую, но к 2012 году мне открылась тема женственности, через энергии Марии Магдалины, и я начав с себя, почти одновременно начала это передавать другим.
Женщины подтягивались и моя запись на эти семинары/практики скоро возросло на год… И, я решилась написать все то, что мне передано, что я чувствую и вижу… Чтобы желающим не ждать столько времени…
Хотя я в себе не чувствовала дар писателя и много у меня было сомнений, через год после решения писать (2015), в свет вышла моя первая книга ” Карма латышки” (” Путь женской Души” рус. и ”Moters Galia” на литовском). К моему великому удивлению книга весь год была на первом месте продаж в том году и оставаясь в 20-атке до сих пор.
На этот момент (2018) продано 32 000 и это для Латвии огромный тираж…С тех пор мною написано и издано еще 3 книг…Все это время я активно работаю над собой, повышая вибрации, исцеляя, работая над эго программами и по потихоньку открывая более информативный и ощутимый доступ к информации от Высших измерении.
У меня в Латвии есть свой центр ретритов, где я провожу практики, ретриты, приглашаю других мастеров. Много путешествую по местам силы с группами единомышленников.
Далее приведу информацию, которая мне была передана от Высших сил про транслируемые мною энергии и мое предназначение.

”У вас есть очень хорошие наработки канала из этого и прошлых воплощений. В данном воплощении, происходит следующее: В том месте, где вы находитесь, нету тех людей, кто имеет доступ к такому каналу, где передается информация достаточно высокого уровня.
Почему именно теперь это (открытие информационного канала) происходит?
Потому, что эта информация будет мощно влиять трансформацией на Ваше пространство. Это пространство, ваш регион еще нестабильно. Люди еще недостаточно стабильны,  люди только начинают понимать что есть что то более высокоуровнее, чем просто жизнь в физическом мире.
Вы сможете транслировать информацию меняющую и трансформирующую пространство, которая поможет людям развиваться вне ограничивающих факторов. Да, вы это сможете сделать.
Постепенно ваш канал будет набирать силу…Что касается Вашего предназначения в этом воплощении.

Вы знаете, что такое Матерь Мира? (Да, конечно, я чувствую сильную связь с этими энергиями)-Да, у Вас действительно есть связь.
Мы сейчас опишем, как это проявляется.

Вы ведете жизнь человека, и параллельно у вас есть взаимодействие с этой Сутью, которая через вас проводит эти энергии. Матерь Мира до сих пор важна для человечества, но не только для женщин. Важна для всех, кто является живущими существами на земле здесь и сейчас.
Вы пришли сюда не для того, чтобы помогать ограниченному какому то количеству женщин. Вы вообще проводите энергии которые исцеляют. Которые исцеляют и в общем, так и узко направленно. Но эту узконаправленность определяет сам источник этих энергии.
Мы подтверждаем, что вы правильно поняли: либо это общие сеансы, либо вы просто поговорили с кем то, либо обняли человека, вам не надо задумываться, вы это внутри себя знаете,  что будет происходить.

Вы как универсальный проводник, через который проводит энергии Матерь Мира, с главной целью- исцеление.
Многие люди не могут раскрыться из за того, что у них очень много боли, о которой они не осознают.

Это был ваш первый этап. Второй этап, который теперь начинается, где вы уже будете выдавать эту информацию на поверхность, процесс выяснение самой боли, почему это произошло и как это растворить. Это так же важная часть энергии Матери Мира, но тут надо работать более информационно, чем ваш  предыдущий формат… это позволит людям работать с информацией, а информация будет работать с ихними полями…

Система Матери Мира может через вас, вместе с вами влиять на развитие людей, на их понимание, на их осознание, на их жизнь. Вам не нужен контракт, так как вы являетесь одним из Ее представителей на земле…”

Связаться со мной можно по электронной почте: